Ekonomi

İYİ Parti’den BUSİAD’a ziyaret

BURSA (İGFA) – ÂLÂ Partisi Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayları Selçuk Türkoğlu ile Genel Başkan Yardımcısı ve yine 1. Bölge Milletvekili Adayı Sevinç Atabay ile Bursa İl Teşkilatı İş İnsanları Komisyonu üyelerinin de katıldığı BUSİAD Evi’ne BUSİAD Yönetim Kurulu Lideri Buğra Küçükkayalar ziyarette bulundu. BUSİAD tarafından hazırlanan Bursa Vizyonu sunumu.

Küçükayalar, güven, öngörülebilirlik ve istikrarın iş insanlarının kuralı olduğunu da belirterek, üç ayda bir yaptıkları İktisadi Yönelim Araştırmaları’ndan da her zaman ülkenin geleceği için umut verici sonuçlar aldıklarını ifade etti.

İYİ Parti Eğitim İşleri Lideri ve Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Sevinç Atabay, “Sektör bizden nasıl bir insan kaynağı istiyor? Sanayinin, tarımın, turizmin istediği insanlar derslerden çıkmıyor. Daha az teori, daha çok uygulama ile bir sistem kuracağız” dedi. DÜZGÜN Partisi 1. Bölge Milletvekili Adayı Selçuk Türkoğlu, “Türkiye öngörülebilirliğin olmadığı ülkenin adıdır” diyerek, bu seçimde güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçişin oylanacağını belirtti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

haber-ortaca.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu